.

ערכת קריאה מחדש, M10X1.25 ערכת תיקון חוטים מפלדת נירוסטה.

ערכת קריאה מחדש, M10X1.25 ערכת תיקון חוטים מפלדת נירוסטה.

ILS 18.47

זמינות
המוצר זמין

אינץ 'עד מ"מ - אתה יכול גם להשתמש בתוספת חוט זה כדי להעביר חוט אינץ' לחוט MM שהוא נוח ומהיר כל האביזרים בתיבה : כל האביזרים כוללים תרגיל ספירלה 1 x, ברז בורג 1 x, ברגים 1 x, כלי סיכה של 1 x, 1 x מפתח ברגים משושה, תוספות לתיקון חוט, משולב בתיבה להובלה נוחה וחנות. יישומים אופייניים - חלקים תיקון הזזה של חור הברגה, כגון תבנית מכונת הזרקה תבנית חוט חוט, מתג מתח גבוה, תקשורת מיקרוגל, חלקי רכב, ציוד הפרדת אוויר, רדיאטורים וכו '; ציוד מיובא או מכני. פונקציה 1 - ערכת תיקון החוטים ממוקמת בחור הבורג של חומר העבודה כמו סגסוגת אלומיניום ליצירת חוט פנימי סטנדרטי עם חוזק גבוה, עמידות בלאי ודיוק גבוה. תומך בהמרת חור חוט : אתה יכול גם להשתמש בתוספת חוט זה כדי להעביר חוט אינץ 'לחוט MM שהוא נוח ומהיר. אינץ 'עד מ"מ - אתה יכול גם להשתמש בתוספת חוט זה כדי להעביר חוט אינץ' לחוט MM שהוא נוח ומהיר. כל האביזרים בתיבה : כל האביזרים כוללים תרגיל ספירלה 1 x, ברז בורג 1 x, ברגים 1 x, כלי סיכה של 1 x, 1 x מפתח ברגים משושה, תוספות לתיקון חוט, משולב בתיבה להובלה נוחה וחנות. יישומים אופייניים - חלקים תיקון הזזה של חור הברגה, כגון תבנית מכונת הזרקה תבנית חוט חוט, מתג מתח גבוה, תקשורת מיקרוגל, חלקי רכב, ציוד הפרדת אוויר, רדיאטורים וכו '; ציוד מיובא או מכני. פונקציה 1 - ערכת תיקון החוטים ממוקמת בחור הבורג של חומר העבודה כמו סגסוגת אלומיניום ליצירת חוט פנימי סטנדרטי עם חוזק גבוה, עמידות בלאי ודיוק גבוה.

מפרטים מוצהרים

Item Type:
Thread Repair Sheath Kit
Material:
Stainless Steel
Thread Insert Size:
M10X1.25 Length
Package List:
1 x Spiral Drill:
1 x Screw Tap:
1 x Wrench:
1 x Break Pin Tool:
1 x Hex Wrench:
12 x Thread Repair Insert:
Note:
Drill holes using a matching drill bit.:
Use wire threaded (special) tap tapping, the tapping depth must exceed the wire screw sleeve mounting length.:
Insert the wire screw into the mounting wrench with the tail down. Turn the wrench handle to screw the wire screw into the threaded hole.:
Use a break pin tool to align the mounting handle (tail) with a hammer to strike the punching tool and the tail handle can be removed.:
When there is a problem with the installation of the threaded screw sleeve, (such as a jumper), the threaded sleeve can be taken out by the wire threading tool.: