.

תרגיל שלב באובלז, מקדח גבוה, מקדח שלב חור מרובה, 10 שלבים

תרגיל שלב באובלז, מקדח גבוה, מקדח שלב חור מרובה, 10 שלבים

ILS 66.20

זמינות
המוצר זמין

זהו חותך חור טיטניום חרוט צעד גדול מפלדת הס החדש,העשוי מפלדת הס. ס באיכות גבוהה, ועם טיטניום מצופה לחיכוך וחום. לחסוך זמן כי אתה לא צריך לשנות בגודל עגול חורים ב . כל מעשים כמו לגודל הבא. ללא החלקה טיפ, לא צריך אגרופים. שוק משושה מונע החלקה של צ ' אק. קטרים חרוט חליל לזיהוי קל. זה מאוד מתאים לשימוש חורים במגוון רחב של חומרים כולל פלדה, פליז, עץ, , וכו'. קל לשימוש ועמיד. זהו חותך חור טיטניום חרוט צעד גדול מפלדת הס. החדש,העשוי מפלדת הס. ס באיכות גבוהה, ועם טיטניום מצופה לחיכוך וחום. לחסוך זמן כי אתה לא צריך לשנות בגודל עגול חורים ב . כל מעשים כמו לגודל הבא. ללא החלקה טיפ, לא צריך אגרופים. שוק משושה מונע החלקה של צ ' אק. קטרים חרוט חליל לזיהוי קל. זה מאוד מתאים לשימוש חורים במגוון רחב של חומרים כולל פלדה, פליז, עץ, , וכו'. קל לשימוש ועמיד. תיאור : - זה הוא החדש קונוס צעד גדול פלדה טיטניום חור קאטר, אשר הוא עשוי באיכות גבוהה פלדה, ועם טיטניום מצופה כדי חיכוך וחום. - חסוך זמן כי אתה לא צריך לשנות חורים עגולים בגודל . כל מעשים כמו לגודל הבא. - ללא החלקה טיפ, לא צריך אגרופים. שוק משושה מונע החלקה של צ ' אק. קטרים חרוט חליל לזיהוי קל. - זה הוא מאוד מתאים לשימוש חורים במגוון רחב של חומרים כולל פלדה, פליז, עץ, , וכו'.

מפרטים מוצהרים

- 3-12mm 10 Steps ,Length:
78.5mm / 3inch
- 4-12mm , Length:
68mm / 2.67inch
- 4-20mm 9 Steps, Length:
74mm / 2.91inch
Package Includes:
1 Piece Step Bit:
Note:
Please allow 1-3mm measuring deviation due to manual measurement.:
Due to the different monitor and light effect,the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures.Thank you!:
We have many years of experience in selling merchandise online, we are focus on providing best product and service to customers.: