.

שקיות עטוף של OTHMRO מכווץ, 100 יחידות 9.84*5.91 אינץ

שקיות עטוף של OTHMRO מכווץ, 100 יחידות 9.84*5.91 אינץ

ILS 6.33

זמינות
המוצר זמין

[תכונות] : גודל תיק : 15 X25 ס"מ; חומר : POF (פוליאולפין) [שימושים] : שקית העטיפה לכיווץ נמצאת בשימוש נרחב באריזת מתנה תעשייתית, לפונקציה אבק אבק ויופי, שניתן לראות בכל מקום בסופרמרקט. [כיצד להשתמש] : שלב 1. הכניסו את המוצר בשקית הניילון המתכווץ; שלב 2. חותם וניתק את החלק המיותר עם איטום החום הדחף; שלב 3. מחממים את השקית עם אקדח חום או במנהרות מקצועיות מכונת אריזה מכווץ; שלב 4. עד שתיק הכווץ נצמד לחלוטין למוצר. [יתרון] : תיקי התכווצות POF שלנו נוחים לעטיפה מהירה וקלה. להאיץ את פעולות האריזה שלך. אידיאלי לאריזה ארכיונית. סרט התכווצות POF Centerfold הוא סרט מכווץ מרכזי רב-תכליתי למוצרים. הוא חזק וגמיש, אבל רך יותר מסרט PVC. סרט POF הוא גם עמיד ביותר לדמעות עם תכונות אופטיות מעולות. בסרט יש מבריק וניצוץ מצוין עם אובך נמוך ובהירות ברורה לקריסטל למראה משופר ופניית מוצרים. אם הוא משמש לחבילת DIY, אקדח החום לא יכול להישאר באותו אזור זמן רב מדי. יש להמשיך להזיז את אקדח החום כדי להימנע מהתרחבות חום מוגזמת; 2. מייבשי שיער ביתיים רגילים לא יכולים לעבוד. [תכונות] : גודל תיק : 15 X25 ס"מ; חומר : POF (פוליאולפין). [שימושים] : שקית העטיפה לכיווץ נמצאת בשימוש נרחב באריזת מתנה תעשייתית, לפונקציה אבק אבק ויופי, שניתן לראות בכל מקום בסופרמרקט. [כיצד להשתמש] : שלב 1. הכניסו את המוצר בשקית הניילון המתכווץ; שלב 2. חותם וניתק את החלק המיותר עם איטום החום הדחף; שלב 3. מחממים את השקית עם אקדח חום או במנהרות מקצועיות מכונת אריזה מכווץ; שלב 4. עד שתיק הכווץ נצמד לחלוטין למוצר. [יתרון] : תיקי התכווצות POF שלנו נוחים לעטיפה מהירה וקלה. להאיץ את פעולות האריזה שלך. אידיאלי לאריזה ארכיונית. סרט התכווצות POF Centerfold הוא סרט מכווץ מרכזי רב-תכליתי למוצרים. הוא חזק וגמיש, אבל רך יותר מסרט PVC. סרט POF הוא גם עמיד ביותר לדמעות עם תכונות אופטיות מעולות. בסרט יש מבריק וניצוץ מצוין עם אובך נמוך ובהירות ברורה לקריסטל למראה משופר ופניית מוצרים. אם הוא משמש לחבילת DIY, אקדח החום לא יכול להישאר באותו אזור זמן רב מדי.

מפרטים מוצהרים

Bag Size:
15 x 25cm
Material:
POF(Polyolefin)
How to Use the Shrink Wrap Bags:
Step 1. Put the product in the shrink wrap bag :
Step 2. Seal and cut off the redundant part with the impulse heat sealer :
Step 3. Heat the bag with a heat gun or a professional Tunnels Heat Shrink Packing Machine :
Step 4. Until the shrink bag completely clings to the product :
Tips:
1. If it is used for DIY package, the heat gun can not stay in the same area for too long. It is necessary to keep moving the heat gun to avoid excessive heat expansion. :
2. Ordinary household hair dryers can't work :
3. During production, a small pinhole vents have been made on the bottom of the bag for easy and perfect shrinkage,and the holes won't be obvious after the heat sealing is completed. :
DESCRIPTION:
1. POF centerfold shrink film is a multi-purpose centerfold shrink film for products. It is strong and flexible, but softer than PVC film. POF film is also highly tear resistant with superior optical properties. The film has an excellent gloss and sparkle with low haze and crystal clear clarity for enhanced appearance and product appeal. :
2. The POF bag has a high burnout resistance so there are NO deposits on sealing wires. The strong skintight film extends the shelf life of products and also protects these products from dust, moisture. Moreover, the film will protect from pilfering as it provides a tamper proof package.: