.

מגרסת נייר, חותך נייר A4 Sheets A6 חותך נייר עם פסולת פסולת, מגרסה מיני עמידה ומהירה אוניברסלית עבור

מגרסת נייר, חותך נייר A4 Sheets A6 חותך נייר עם פסולת פסולת, מגרסה מיני עמידה ומהירה אוניברסלית עבור

ILS 54.30

זמינות
המוצר זמין

פותחן אותיות : מגרסת A4 מתאימה לנייר A6 או נייר A4 מקופל ברוחב כניסה של 123 מ"מ ורוחב גריסה של 3 פונקציית פתיחת המכתבים התמיכה הצדדית עוזרת לך לקרוע מעטפות בקלות. מגוונת : מגרסת נייר אוניברסלית היא תכליתית ומתאימה לנייר, חשבוניות, קבלות, פלסטיק PP וכו '. הוא עמיד וידידותי לסביבה. Mini Shredder מושלם להגנה על המידע שלך. סל פסולת שקוף : מגרסת נייר USB מגיעה עם סל פסולת ברור לגישה נוחה ואינו צריך לרוקן לעתים קרובות. החלון השקוף הגדול מקל על לראות שהוא מלא. אספקת חשמל : מגרסת נייר חשמלית מיני תומכת באספקת חשמל של סוללה או USB כדי לענות על הצרכים של האירוע השונה שלך. גודל מושלם, קל לנשיאה, לא צריך הרבה מקום. קל לשימוש : מגרסת נייר חשמלית עם פסולת פסולת מתאימה בנוחות מתחת לשולחן העבודה או תחנת עבודה אחרת לגישה נוחה לאורך כל היום. מושלם לשימוש קל בעסק קטן או בבית, במשרד. פותחן אותיות : מגרסת A4 מתאימה לנייר A6 או נייר A4 מקופל ברוחב כניסה של 123 מ"מ ורוחב גריסה של 3. פונקציית פתיחת המכתבים התמיכה הצדדית עוזרת לך לקרוע מעטפות בקלות. מגוונת : מגרסת נייר אוניברסלית היא תכליתית ומתאימה לנייר, חשבוניות, קבלות, פלסטיק PP וכו '. הוא עמיד וידידותי לסביבה. Mini Shredder מושלם להגנה על המידע שלך. סל פסולת שקוף : מגרסת נייר USB מגיעה עם סל פסולת ברור לגישה נוחה ואינו צריך לרוקן לעתים קרובות. החלון השקוף הגדול מקל על לראות שהוא מלא. אספקת חשמל : מגרסת נייר חשמלית מיני תומכת באספקת חשמל של סוללה או USB כדי לענות על הצרכים של האירוע השונה שלך. גודל מושלם, קל לנשיאה, לא צריך הרבה מקום. קל לשימוש : מגרסת נייר חשמלית עם פסולת פסולת מתאימה בנוחות מתחת לשולחן העבודה או תחנת עבודה אחרת לגישה נוחה לאורך כל היום. מושלם לשימוש קל בעסק קטן או בבית, במשרד. מפרט : סוג פריט : מגרסת נייר USB : ABS, סגנון חיתוך מתכת : רוחב חיתוך רצועה : בערך.

מפרטים מוצהרים

Item Type:
USB Paper Shredder
Material:
ABS, Metal
Cutting Style:
Strip Cutting
Chopping Width:
Approx. 3.5mm/0.1in
Entrance Width:
Approx. 123mm/4.8in
Shredding Speed:
Approx. 1.5m/4.8ft Per Min
Maximum Shredding Capacity:
2 Sheets Of A6 Paper, Or 1 Sheet Of A4, 70g/2.5oz Folded Paper
3 Slide Switch:
Three Slide Switch For ON, OFF And REV (Reverse Gear)
Power Supply:
Battery
Supported Adapters:
AC
How to Use:
Optional power supply:
cable powered, remove the USB cable and connect the power adapter to the shredder. Or battery powered, using 4 x AA batteries (not included).
Package List:
1 xUSB Paper Shredder:
1 x Paper Basket:
1 x Power Cord:
1 x Instruction Manual:
Note:
1. To avoid body injury, keep fingers, long hair, ties, jewelry, loose clothing and other foreign objects away from the shredder.:
2. Insert paper only. Inserting any metal objects, plastic pieces, paper clips and cardboard can damage the shredder.:
3. Avoid overheating the shredder. For every 2 minutes of use, the shredder should be turned off for 15 minutes.:
4. Empty the collection box after each use to avoid clogging the shredder.:
5. Please allow some error due to manual measurement.: